Konsultacijos

Kaip Pakeisti Savo Gyvenimą

Aš žinau, kaip kartais sunku surasti teisingą atsakymą, sprendimo būdą ir raktą savo problemai išspręsti. Kartais mes nežinome, kaip pasielgti. Problemos griūna ant pečių, pasimetame gyvenimo labirintuose, bandome prasibrauti pro tamsų it naktis gyvenimo laikotarpį ir tampa lengviau, kai kažkas mums pataria iš šalies, suranda sprendimo būdų ir paskatina veikti.

Mano tikslas – duoti TAU maksimalią naudą!

jevgenij cigrin tobulejimo klubas

Tu nori surasti savo pašaukimą!

Trokšti tapti efektyviu ir pradėti veikti!

TAU reikia gero motyvacinio spyrio!

Tu pasiryžęs nugalėti savo baimes!

Nori suprasti ir sužinoti apie save daugiau!

Nori pakeisti gyvenimą, bet nežinai, nuo ko pradėti!

Svarbiausia – tai tavo tikslas, ryžtas ir noras pasikeisti. Jeigu tu skaitai šią eilutę, reiškiasi noras tavyje niekur nedingo !

Jevgenijaus Asmeninė Konsultacija? Kas tai?

Esu įsitikinęs, kad tokios asmeninės konsultacijos TU dar nematei. Šioje konsultacijoje nebus jokių kaukių ar melo – tai bus labai atviras pokalbis. Galbūt, netgi pats atviriausias pokalbis tavo gyvenime. Kai žmogus mato, kad aš labai nuoširdžiai pasakoju apie savo patirtį, jis atsiveria ir parodo tikrąjį save. Ir tiesa, kam slėptis apsimetant kažkuo? 🙂

Pagrindinė mano konsultacijų mintis – kuo daugiau Tu atsiversi man ir papasakosi apie save, tuo kokybiškiau galėsiu pakonsultuoti tave ir daugiau padėti Tau.

Kaip vyksta Asmeninė Konsultacija?

1 Etapas 15-30min

Konsultacija prasideda nuo paprasto puodelio arbatos arba kavos. Pirmos 15-30min – tai paprastas pokalbis. Aš susipažįstu su tavimi, įsijaučiu į tavo situaciją, jausmus ir tampu maksimaliai empatiškas, koks tik galiu būti. Mes kartu galime įveikti viską! ?

Taip pat, bendraujant su žmogumi aš visą laiką stebiu jo kūno kalbą, žodžius, kuriuos vartoja, atkreipiu dėmesį į daugybę smulkmenų ir pasižymiu tokias detales. Jas mes aptariame ir analizuojame vėliau.

2 Etapas 30-40min

Gilesnis tavęs pažinimas. Kiti, tai vadina pokalbiu su pasąmone ar su tikruoju savimi. Pratimas, kuris leidžia numesti visus gyvenimo rūpesčius į šoną. Jie tiesiog pasimiršta! Čia pasirodo žmogaus tyrumas. Dauguma mano klientų po šio pratimo jaučiasi lyg gimę iš naujo. Atsiranda jausmas, kad visi gyvenimo sunkumai akimirksniu dingo ir aplanko vidinė ramybė.

3 Etapas 15-20min

Aptariame paskutines detales, rezultatus ir dirbame ties ateities tikslų bei planų nusistatymu. (Mes užsibrėšime, ką TU turi padaryti ir, per kiek laiko, turėsi man parašyti laišką, kaip TAU sekasi ? )

Asmeninės Konsultacijos trukmė

Optimaliausias laikas 1 – 1.5h. Tai pats produktyviausias laikas, nes žmogus „besikapstydamas“ savyje, nepavargsta.

Kuriame mieste vyksta konsultacijos? O jeigu aš iš kito miesto? Ar įmanoma pasinaudoti online konsultacija?

Konsultacija galima pasinaudoti tiek gyvai (Kaune), tiek Online pokalbio formatu. Todėl, jeigu nesi iš Kauno, nieko tokio – išeitis yra. Parašyk man ir susitarsime dėl pokalbio ir patogaus laiko.

Kartais vienas žodis gali paskatinti pokyčius jūsų gyvenimuose. Pažiūrėti į savo problemas kitu kampu, galima pakeitus požiūrį į jas ir surasti naujus sprendimo būdus, kurių anksčiau nebuvo.

 

-Jevgenijus Čigrin

Kaip ir minėjau, yra 3 pagrindinės konsultacijų sritys:

Pasirink vieną iš šių, o jeigu nori konsultacijos apie asmeninę problemą ar kliūtį – Rašyk man.

40 dienų gyvenimo pokyčių programa Tau

Pradėk dirbti su manimi asmeniškai ir pamatyk, kaip pasikeis tavo gyvenimas po 40 dienų!

Registruokis į Konsultacija Su Manimi

Tu pasieksi daug daugiau, jeigu pritaikysi savo gyvenime tam tikrus principus.