Konsultacija atrask savo pašaukimą

Jeigu nori greito atsakymo, kiek laiko man užtruko, kol suradau save ir atradau savo pašaukimą, tai atsakymas – vos 10 metų. Atrasti savo svajonių veiklą užtrunka. Vieniems gali reikėti daugiau laiko (kaip man), kitiems žymiai mažiau, o treti, dar vaikystėje atranda tai, kas jiems yra artima.

Tačiau – tai buvau ne aš. Tam, kad surasčiau savo mėgiamą veiklą, man teko eksperimentuoti ir bandyti viską, kas pasitaikydavo mano kelyje. Prisimenu, kaip aplankiau beveik visus būrelius ir užklasinius užsiėmimus savo mieste, bet taip ir nesuradau to, kas mane trauktų. Buvo daug veiklų, kurios man buvo “visai nieko”, bet tai niekada nebuvo tai, kas 100% man patiko ir norėčiau daryti visą likusį gyvenimą.

Jeigu žinočiau tai, ką žinau dabar, galėčiau atrasti pašaukimą kelių mėnesių bėgyje (o gal netgi ir greičiau). Tačiau savo gyvenimo kelyje, tikrai nuoširdžiai nežinojau, ką noriu veikti (na, išskyrus tuos šešerius metus, kuriuos praleidau prie kompiuterio ekrano). Bandžiau daugybe veiklų ir buvau iš tų žmonių, kurie viską meta į šoną, nes jiems greitai atsibosta. Aplinkiniai mąstė ir galvojo, kad esu tinginys arba neturiu valios, smerkė mane ir apkalbinėjo. Tačiau aš žinojau, kad turiu atrasti tai, kas mane stipriai paveiks ir aš tapsiu produktyviu žmogumi.

Taip ir įvyko.

Gimė mano projektas “Tobulėjimo Klubas”, nuo kurio ir prasidėjo mano kelionė ir tapau pavojingai produktyviu, sugebėdavau dirbti nuo 12-16 valandų per dieną. Man netrukdė netgi darbas pilnu etatu, mokslai + aš dar dirbdavau ir įvairius papildomus darbus. Kiekvieną naktį sapnuodavau tai, ką dar turiu padaryti, o idėjų generavimas tapo tokiu įprastu dalyku, kaip ir maistas. Naujas idėjas aš atrasdavau bevalgydamas ar prausdamasis duše.

Prisimenu, kaip įsigijau dvi rašymo lentas ir jau per pirmas kelias valandas, jas abi išdailinau savo tikslais, būsimais projektais. Pasigirsiu, kad pusę metų, sąžiningai vykdžiau tai, ką buvau parašęs ir viską atlikau.

Trys Svarbūs Žingsniai, Kurie Man Padėjo Atrasti Savo Pašaukimą:

1 Žingsnis

Būtina Nusistatyti Vertybes ir Gyvenimo Prioritetus

2 Žingsnis

Privaloma Ieškoti Naujų Galimybių

3 Žingsnis

Niekada Nepamirškite, Kad Esate Atsakingas Už Savo Gyvenimą

Ką pašaukimo atradimas Tau suteiks

Darysi Tai, Kas Tau Patinka
Turėsi Daugiau Energijos
Kiekviename Žingsnyje Jausiesi Laimingas
Atversi Naujus Talentus, Sugebėjimus

Gyvenimo pasirinkimas:

Galima gyventi diena po dienos, su jausmu viduje, kad kažkas yra negerai. Su mintimis, kad gyvenu ne taip, kaip noriu ir apsimetant, kad viskas yra puiku.
 
ARBA
 
Gyventi kasdien, su malonumu suprasti, kad viską darai teisingai. Kiti žmonės vadinai tai – laime arba laisve, tačiau kiekvienas gali taip gyventi. O kodėl gi ne? Juk yra visiškai normalu, kai mes keliamės ryte su gera nuotaika ir einame į mūsų mėgstamą darbą.

Kaip atrasti savo pašaukimą?

Šios problemos yra išsprendžiamos POKYČIAIS!

 

Tu gausi tuos pačius rezultatus, ką gauni ir dabar, jeigu darysi tą pati. Tam, kad gautum kitus rezultatus, turi kažką pakeisti, atsisakyti kenkėjiškų įsitikinimų, pradėti mąstyti, elgtis ir veikti kitaip.

Ar tu pasiruošęs?

Aš ilgą laiką ieškojau savęs, kol galiausiai atradau. Padariau savo kelyje 1001 klaidą. Prisimenu, kiek kartų ėjau ne ten, kur reikia, bet nepasidaviau ir ieškojau to, kas man tikrai patinka. Aš sukaupiau žinias ir dabar noriu jas perduoti Tau. Kviečiu Tave į savo asmeninę – atrask savo svajonių veiklą konsultaciją.

Kaina:

VIENA KONSULTACIJA

€35

Tiems, kas nori greitai išspręsti vieną dominantį klausimą
  • Konsultacija Vyksta Gyvai (Kaune) arba Online (Internetu)
  • 1-1,5 val. Asmeninė Konsultacija
  • Mano Patirtys ir Rekomendacijos
  • Namų Darbai

P.S:. Kaina gali skirtis priklausomai nuo poreikių. Daugiau informacijos susisiekus su manimi.

Paskaityti daugiau apie tai, kaip vyksta konsultacija gali čia.

Registruokis į Konsultaciją Su Manimi

Tu pasieksi daug daugiau, jeigu pritaikysi savo gyvenime tam tikrus principus.