Santykių. Vyrų, moterų konsultacijos

Ne daugelis žino, kad mano 7 metai kuriuos aš paskyriau saviugdai (po mano neįvykusios profesionalaus žaidėjo karjeros), buvo glaudžiai susiję su mokymųsi, kaip sukurti gerus santykius su artimaisiais, draugais, aplinkiniais, poroje.

Taip, visi 7 metai buvo paskirti tam, kad išmokčiau kurti santykius su aplinkiniais. Kodėl? Nes, kai aš visą savo paauglystę praleidau prie kompiuterio, kol mano klasės draugai kūrė pažintis, mokėsi bendrauti, aš sėdėjau dienomis ir naktimis žaisdamas StarCraft’ą (nežinai mano istorijos? Paskaityk ja skiltyje apie mane). Mano socialiniai įgūdžiai buvo sustabarėję. Kai aš pradėjau keisti savo gyvenimą, mano pirmasis tikslas, buvo išmokti bendrauti su aplinkiniais, nes tarp žmonių nesijaučiau patogiai, nežinojau, ką pasakyti, kaip jaustis natūraliai ir būti linksmu, o ne jausti nuolatinę įtampą.

Daug laiko paskyriau knygoms, video-medžiagai ir literatūrai perskaityti. Mane domino, kodėl vieni žmonės laisvai bendrauja, o kiti nesugeba. Aš vis klausiau savęs, kokia to paslaptis ir kaip man galima padaryti tą patį. Ilgą laiką niekas nepavykdavo, bet aš nenuleisdavau rankų, o bandydavau vėl ir vėl… Visgi aš įveikiau sunkų kelią – suradau tikrų draugų. Diena, kai tai suvokiau buvo viena iš geriausių mano gyvenime. To, ko aš taip ilgai siekiau pagaliau išsipildė. Aš šalia savęs turiu žmonės, kuriais galiu pasitikėti.

Deja, man to nepakako. Savo kelią tęsiau, norėdamas sužinoti, kaip „veikia“ santykiai su moterimis. Mane domino, kaip galima sukurti harmoniją poroje, šeimoje ar santykių pradžioje. Kaip atrasti cheminę formulę, veikiančią tarp vyro ir moters? Aš paskyriau tam labai daug laiko ir nuo ryto iki vakaro galvodavau, veikdavau, keisdavau save, eksperimentuodavau. Esu netgi sukūręs santykių žemėlapį, kuriame sudėliojau svarbiausius santykių principus.

Remiantis savo sukaupta patirtimi – aš pradėjau konsultuoti pažįstamus ir žmones, kuriems reikejo patarimo, pamačiau, kad tie patarimai buvo iš tiesų labai veiksmingi. Dauguma man sakė, kad labai tiksliai apibūdindavau, kas vyko jų porose. Kiti vyrai klausė manęs ir norėjo sužinoti, ko jiems trūksta, kad pritrauktų tinkamą moterį į savo gyvenimą.

Man visada patikdavo įsijausti į žmogaus problemas ir suteikti geriausią, veiksmingiausią patarimą ir vėliau matyti, kaip žmogaus mąstymas, elgsena, netgi kūno kalba tampa kardinaliai kitokia.

 

Detalės, Kuriančios Santykius:

1 Punktas

Skirti Laiko ir Dėmesio Savo Partneriui

2 Punktas

Priimti Charakterį Tokį, Koks Jis Yra

3 Punktas

Puoselėti Arba Surasti Bendrų Interesų

Harmoningi santykiai su draugais ar savo antrąja puse Tau duos:

Nuoširdų Bendravimą
Palaikymą Sunkioje Situacijoje
Dalinimąsi Geromis Emocijomis
Dvigubą Džiaugsmą Tikslų Siekime

Kodėl reikalinga santykių konsultacija?

Naujas požiūris į situacija ir jos ateities vizija:
 1. Priežastys, kodėl tai įvyko;
 2. Ką daryti, kad to išvengti ateityje;

 

Rekomendacijos, kaip išvengti konfliktų ir išsaugoti santykius:

 1. Kokių žodžių ar veiksmų geriau atsisakyti?
 2. Kaip priimti savo partnerį tokį, koks jis yra?
 3. Jūsų ir partnerio stiprių ir silpnų pusių analizė;

Moterų ir Vyrų Konsultacija

 • Kaip išgelbėti santuoką ir sukurti laimingus santykius;
 • Kaip santykiuose išlikti savimi;
 • Kaip tapti pasitikinčiu(-a) savimi ir puoselėti savivertę;
 • Kaip išmokti mylėti save;
 • Kas yra meilė;
 • Kaip išspręsti esamą situaciją su vyrų, žmona arba antrąja puse;
 • Kaip pritraukti vyrą/moterį į savo gyvenimą;
 • Kaip sužinoti ar verta tęsti santykius;
 • Turite antrą puse, bet norite sustiprinti santykius;
 • Kaip susipažinti su moterimi/vyru;
 • Ką galima pagerinti savyje, kaip tapti patrauklesne asmenybe;
 • Kaip nugalėti rutiną santykiuose;
 
Jeigu nesi pasitikintis savimi, santykiuose jautiesi nevisavertis, esi priklausomas(-a) nuo antros pusė – rašyk man, išsiaiškinsime priežastis kartu.

Kodėl santykiai Tau reikalingi?

Dažniausiai pirmasis mano uždavinys per asmenine santykių konsultaciją būna – išsiaiškinti žmogaus santykių poreikius ir norus. Kiek kartų klausiu šio klausimo, tiek stebiuosi – žmonės atsako labai skirtingai. Kai kam reikia tik šilumos ir jaukumo, kitiems svarbu bendri interesai , tretiems tai – fizinis artumas.

Analizuodami su klientu, jo asmeninius poreikius, tampa žymiai lengviau išspręsti esamą situacija. Tampa aišku, kodėl vyras nesupranta moters arba, kodėl moteris nevertina vyro. Noriu padėti ir tau išspręsti santykių problemas, todėl kviečiu tave į asmeninę konsultaciją.

Kaina:

VIENA KONSULTACIJA

€35

Tiems, kas nori greitai išspręsti vieną dominantį klausimą
 • Konsultacija Vyksta Gyvai (Kaune) arba Online (Internetu)
 • 1-1,5 val. Asmeninė Konsultacija
 • Mano Patirtys ir Rekomendacijos
 • Namų Darbai

P.S:. Kaina gali skirtis priklausomai nuo poreikių. Daugiau informacijos susisiekus su manimi.

Paskaityti daugiau apie tai, kaip vyksta konsultacija gali čia.

Registruokis į Konsultaciją Su Manimi

Tu pasieksi daug daugiau, jeigu pritaikysi savo gyvenime tam tikrus principus.